Fotografija: Leon Grgić s osvojenim priznanjima/Foto: Plesni klub H8
Leon Grgić s osvojenim priznanjima/Foto: Plesni klub H8

Leon Grgić postao državni prvak u stanardnim i latino-američkim plesovima

Odličan plasman u kategoriji „osnovci'' osvojila je Ramona Pečar koja je kući donijela srebrnu medalju te ponijela titulu viceprvakinje u svojoj kategoriji pojedinaca

Državno prvenstvo u kombinaciji 10, tj. u standardnim  i latinsko-američkim plesovima održano je 19. rujna u Osijeku, u organizaciji domicilnog plesnog kluba i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.

<p>Zajednička fotografija/Foto: /Plesni klub H8</p>

Zajednička fotografija/Foto: /Plesni klub H8

Natjecalo se je 75 natjecatelja iz 10 klubova, a sudilo je sedam sudaca. Među natjecateljima bilo je i sedmero natjecatelja iz ŠPK H-8 i to u pojedinačnoj kategoriji: Ramona Pečar, Lena Medvedović, Ameli Koščak Vukobrat, Hana Birač, Leon Grgić te u paru  Filip Dujmović-Sara Haistor.

Sjajni uspjesi

Najbolji rezultat ostvario je Leon Grgić koji je u kategoriji ,,mlađa mladež“ osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju i okitio se titulom državnog prvaka.

<p>Leon Grgić s peharom/Foto: Plesni klub H8</p>

Leon Grgić s peharom/Foto: Plesni klub H8

<p>Leon Grgić na postolju/Foto: /Plesni klub H8</p>

Leon Grgić na postolju/Foto: /Plesni klub H8

Odličan  plasman ostvarila je u kategoriji „osnovci'' Ramona Pečar koja je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju te ponijela titulu viceprvakinje u svojoj kategoriji pojedinaca.

<p>Svi su plesači iz ŠPK H8 otplesali izvanredno/Foto: /Plesni klub H8</p>

Svi su plesači iz ŠPK H8 otplesali izvanredno/Foto: /Plesni klub H8

Ameli koščak Vukobrat u starosnoj kategoriji ,,mlađa mladež“ je u velikoj konkurenciji  ostvarila šesto mjesto; Lena Medvedović u kategoriji ,,osnovaca“ osvojila je u finalu četvrto mjesto, dok je Hana Birač u kategoriji ,,mladež“ osvojila deseto mjesto u velikoj konkurenciji.

Pripreme za Split

Plesni par Filip Dujmović -Sara Haistor osvojili su odlično u finalu peto mjesto.

<p>Plesni par oduševio je svojom izvedbom/Foto: /Plesni klub H8</p>

Plesni par oduševio je svojom izvedbom/Foto: /Plesni klub H8

U klubu su zadovoljni postignutim odličnim rezultatima te pozivaju djecu i mladež da se pridruže najljepšem dvoranskom sportu. Slijedeće natjecanje je u Splitu.