Fotografija: Miran Maričić najbolji je bjelovarski sportaš posljednjih nekoliko godina/ Foto: Privatni album

BJELOVAR JE PONOSAN Miran Maričić brončani na svjetskom kupu u Kairu

Petar Gorša sa 629.6 krugova bio je četvrti prije finala, a natjecanje je u konačnici završio na sedmom mjestu

Bjelovarski strijelac Miran Maričić osvojio je brončanu medalju u disciplini zračna puška na ISSF Svjetskom kupu u Kairu, javljaju Sportske novosti.

Miran je u kvalifikacijama završio na prvom mjestu sa 631.9 krugova, dok je Petar Gorša sa 629.6 krugova bio četvrti prije finala. U finalu je Maričić bio treći, a Gorša je natjecanje završio kao sedmi.

Josip Sikavica natjecanje je završio sa 627.8 krugova, Marta Zeljković je imala 625.2, a Lana Skeledžija 566 krugova, pišu Sportske novosti.