Fotografija: Rukometašice Ženskog rukometnog kluba Bjelovar slave pobjedu nad ekipom Čakovca/Foto: Facebook ŽERK BJelovar

Rukometašice Bjelovara doživjele i drugi poraz u Grčkoj od PAOK-a

Za razliku od prve utakmice u kojoj su naše djevojke bile ravnopravan protivnih prvih 45 minuta susreta, Grkinje su današnju pobjedu ostvarile puno lakše.

Rukometašice Bjelovara poražene su i u uzvratnoj utakmici osmine finala EHF European Cupa. Grčki PAOK slavio je rezultatom 30:24.

Od prve do zadnje minute igračice PAOK-a konstantno su bile u rezultatskoj prednosti. Prvih dvadesetak minuta Bjelovarčanke su koliko toliko držale minimalan zaostatak, ali više od toga nije išlo. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 14:9 za PAOK, a stečenu prednost Grkinje su održavale do kraja susreta.

Ovim porazom naše djevojke završile su ovogodišnji nastup na europskoj sceni te se sada okreću domaćem prvenstvu.

Idući susret 1. hrvatske rukometne lige bjelovarske rukometašice prema rasporedu na službenim stranicama lige trebale bi igrati već idućeg vikenda, kada im u goste dolaze rukometašice Umaga. Podsjetimo, Bjelovarčanke također očekuju i tri zaostale utakmice iz prvog dijela natjecanja i to protiv Murvice, Podravke i Lokomotive.