Fotografija: Renata Hranilović prvakinja Hrvatske u šahu/ Foto: Privatni album
Renata Hranilović prvakinja Hrvatske u šahu/ Foto: Privatni album

ODLIČAN USPJEH Renata Hranilović iz Garešnice kadetska je prvakinja Hrvatske u šahu

U kategoriji U11 ukupno je nastupilo 25 natjecatelja, a Renata je bila uvjerljivo najbolja s osam od maksimalnih devet bodova

Nova sjajne sportske vijesti stižu iz Garešnice. Naime, Renata Hranilović, članica Šahovskog kluba Garešnica postala je državna prvakinja u šahu u kategoriji U11.

Državna završnica održala se u Segetu Donjem kod Trogira/ Foto: Privatni album

Prvenstvo Hrvatske za kadete do 7, 9, 11, 13 i 15 godina održano je u Segetu Donjem kod Trogira od 20. do 26. lipnja, a među kadetkinjama do 11 godina natjecalo se njih 25. Renata Hranilović bila je uvjerljivo najbolja nakon devet odigranih kola, u kojima je ostvarila ukupno osam od devet bodova, piše KruGarešnica.info.

Renata je osvojila 8 od maksimalnih 9 bodova/ Foto: Privatni album

Pored toga, na državnoj završnici sudjelovao je i Renatin stariji brat Renato, koji je upisao 4,5 od 9 bodova te zauzeo 37. mjesto od 75 natjecatelja do 13. godina.

Renato Hranilović završio je na 37 mjestu od ukupno 75 natjecatelja/ Foto: Privatni album

Čestitamo mladim šahistima na sjajnom uspjehu.

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku!