Fotografija: Mladost je drugi put ove sezone svladala Bjelovar/ Foto: MojPortal
Mladost je drugi put ove sezone svladala Bjelovar/ Foto: MojPortal

Nogometaši Mladosti iz Ždralova zasluženo slavili u gradskom derbiju

Mladost je drugi put ove sezone pobijedila Bjelovar rezultatom 2:0, a s nova tri boda igrači s Brda napravili su veliki iskorak prema kvalifikacijama za drugu ligu

Nogometaši Mladosti iz Ždralova drugi put ove sezone slavili su u gradskom derbiju. Naime, pred oko tisuću gledatelja igrači s Brda na domaćem su terenu svladali Bjelovar rezultatom 2:0.

Mladostaši su ovom pobjedom napravili veliki korak ka toliko željenim kvalifikacijama/ Foto: MojPortal

Iako su gosti nešto bolje otvorili susret, Mladostaši su brzo preuzeli inicijativu i zagospodarili terenom.

Mreže su mirovale sve do 28. minute, a onda na scenu stupa Džijan, koji jedan ubačaj Behrama posprema iza leđa Gavranovića.

Do kraja poluvremena domaći igrači bili su dominantniji, ali većih uzbuđenja nije bilo.

Tribine su bile dupkom pune/ Foto: MojPortal

U nastavak utakmice ušlo se u istom ritmu, odnosno i dalje bez većih prigoda. Tako je bilo sve do 70. minute kada Gavranović brani odličan udarac Žabeca, a odbijenu loptu u mrežu posprema Čovo, za ispostavit će se kasnije konačnih 2:0.

Do kraja susreta Mladost je imala još nekoliko solidnih prigoda, ali promjene rezultata nije bilo.

Slavlje nakon drugog gola/ Foto: Foto: MojPortal

Ovom pobjedom nogometaši s Brda napravili su veliki iskorak u pohodu na kvalifikacije za drugu ligu, dok po svemu sudeći Bjelovar očekuje borba za jednu od pozicija koje vode u jedinstvenu treću ligu.