Fotografija: Daruvarčani su na domaćem tereni nadigrali Bilo/ Foto: HNK Daruvar
Daruvarčani su na domaćem tereni nadigrali Bilo/ Foto: HNK Daruvar

Nogometaši Daruvara pobjedom protiv Bila zasjeli na vrh ljestvice

Gostujući vratar loptu je iz svoje mreže morao vaditi već u prvoj minuti, a u 22. minuti na semaforu je stajalo velikih 4:0

Nogometaši HNK Daruvar u sklopu 7. kola I. županijske nogomet lige na domaćem su terenu svladali NK Bilo iz Velike Pisanice te barem nakratko zasjeli na vrh ljestvice. Naime, NK Bilogora iz Kapele, koja usput rečeno ima bod manje od Daruvarčana, svoju utakmicu nije odigrala jer se gosti iz Bereka nisu pojavili.

Daruvarčani su privremeno zasjeli na vrh ljestvice/ Foto: HNK Daruvar

Za pretpostaviti je da će ta utakmica biti registrirana rezultatom 3:0 za Bilogoru, čime će nogometaši iz Kapele preuzeti vrh. No, vratimo se subotnjem ogledu u Daruvaru.

Pogodak u prvoj minuti

Pitanje pobjednika ove utakmice bilo je riješeno u ranoj fazi utakmice. Naime, gostujući vratar loptu je iz svoje mreže morao vaditi već u prvoj minutu. U 22. minuti na semaforu je stajalo velikih 4:0, a s tim se rezultatom otišlo na predah.

U drugom dijelu gosti su s dva vezana pogotka za trenutak ublažili rezultat, no zatim ponovno slijede dva zgoditka domaćina, a konačnih 6:3 postavljeno je 89. minuti.

Publika je mogla uživati u golovima/ Foto: HNK Daruvar
Slavlje nakon gola/ Foto: HNK Daruvar

Što se liste strijelaca tiče, gostujuću mrežu u dva je navrata zatresao Karlo Karačić, jedan pogodak zabili su Josip Rizner, Matija Joščak i Matej Bubnjić, a u jednom navratu gosti su i sami uspjeli svladati svog čuvara mreže.

Karlo Karačić na vrhu liste strijelaca

Recimo i to da je s ova dva zgoditka Karlo Karačić stigao do ukupnih 11, koliko ima i Ivan Baranašić iz Rovišća, s kojim dijeli čelnu poziciju na ljestvici strijelaca I. ŽNL.

Gostujući vratar stalno je bio na mukama/ Foto: HNK Daruvar

U idućem kolu Daruvarčani putuju u Berek, gdje će snage odmjeriti s posljednjeplasiranim Tomislavom. U nastavku donosimo rezultate svih utakmica, kao i trenutno stanje na ljestvici I. ŽNL.

Tablica nakon 7. kola/ Foto: NS BBŽ
Rezultati 7. kola/ Foto: NS BBŽ

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku!