Fotografija: Foto: Sportska zajednica Grada Daruvara

Mladi karatist iz Daruvara Leo Pilizzari donio kući srebro s međunarodnog natjecanja

Na ovogodišnjem 32. Grand Prix Croatia sudjelovalo je više od 1500 natjecatelja iz 28 zemalja svijeta, a daruvarski karatisti polučili su uspjehe u kategoriji kate osvojivši drugo i peto mjesto

Daruvarski karatisti  iz kluba HKK Savsko Krivski Termal Daruvar i ove su godine izborili svoje mjesto u karate svijetu na jakom Međunarodnom natjecanju " 32. Grand Prix Croatia".

Izuzetna konkurencija

Ono se ove godine održavalo od 19. do 21. siječnja u Samoboru, a sudjelovalo je više od 1500 natjecatelja iz čak 28 zemalja svijeta.

Daruvarski karatisti bili su vrlo uspješni/ Foto: HKK Savsko Krivski Termal Daruvar
Mladi Daruvarčani natjecali su se u kategorijama kate i borbe/ Foto: HKK Savsko Krivski Termal Daruvar

Stoga možemo reći da je daruvarska ekipa polučila odličan uspjeh u izuzetno jakoj konkurenciji, pa je Leo Pilizzari osvojio srebrnu medalju u kategoriji kate dječaci do 13 godina. Najbliži medalji, s osvojenim petim mjestom u kategoriji kate do 14. godina, bio je Matija Trupković.

Leo Pillizari (sasvim lijevo) osvojio je srebro na Grand Prixu/ Foto: HKK Savsko Krivski Termal Daruvar
Veliko međunarodno natjecanje u Samoboru/ Foto: HKK Savsko Krivski Termal Daruvar

Daruvarski karatisti koji su u prethodnom vremenu donijeli nacionalne medalje klubu su: u borbama Sandro Keć, Esther Pavičić i Emanuel Kozina, te u disciplini kate Erik Zajec, Lukas Vlahović, Aleksandar Ivković, Leo Pilizzari i Matija Trupković.

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku!