Fotografija: Hajduk predvođen Markom Livajom dolazi u Ždralove/Foto: Tom Dubravec/CROPIX
Hajduk predvođen Markom Livajom dolazi u Ždralove/Foto: Tom Dubravec/CROPIX

Livaja i društvo idući mjesec stižu na Brdo, Mladost razbila Oriolik i osigurala spektakl!

Mladost je slavila rezultatom 6:0, a nagradu će dobiti već 8. studenog, kada će na Brdu gostovati "Majstori s mora"

Nogometaši Mladosti iz Ždralova deklasirali su Oriolik rezultatom 6:0 i izborili plasman u 1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Drugim riječima, na Brdu će se 8. studenog odviti pravi spektakl, jer u goste stiže splitski Hajduk.

U studenom na Brdo stiže Hajduk/ Foto: Deni Marčinković

Pitanje pobjednika današnje utakmice bilo je riješeno vrlo rano. Naime, Mladostaši su do prednosti stigli već u drugoj minuti, kada je mrežu gostujućeg vratara zatresao Marko Guja, koji se do kraja susreta još jednom upisao u listu strijelaca.

Malo jači trening

U 7. minuti na semaforu je stajalo 2:0, a strijelac je ovog puta bio Ivan Jajalo, koji se baš kao i Guja dva puta upisao u strijelce. Recimo i to da su uz njih za Mladost još zabili Ivan Abramović i Jan Raužan.

Mladost je danas imala lagan posao/ Foto: Deni Marčinković

Do praznika nogometa na Brdu, što će dolazak "splitskih Bilih" uistinu biti, Mladost se okreće obvezama u 2. Hrvatskoj nogometnoj ligi, a prvi ispit imaju već u subotu, kada će u Poreču snage odmjeriti s tamošnjim Jadranom.