Fotografija: Foto: Bjelovarske mažoretkinje

Bjelovarske mažoretkinje odlične na Državnom prvenstvu, plasirale se na Europsko u Beogradu

Odlični rezultati postignuti su zahvaljujući velikom radu i treninzima, kažu u klubu koji se zahvalio trenericama, roditeljima i svima zaslužnima za ovaj uspjeh

Na nedavno održanom Državnom prvenstvu, na koje je sudjelovalo 19 klubova s više od 1000 natjecatelja, sjajne rezultate ostvarile su i Bjelovarske mažorekinje koje su se plasirale na Europsko prvenstvo u Beogradu.

Dana 11.i 12.5.2024.u Varaždinu održano je državno prvenstvo u mažoret plesu

Bjelovarske mažoretkinje natjecale su se u nekoliko starosnih kategorija i to:seniori-solo, kadeti-duo, formacija- kadeti i formacija-seniori.

Bjelovarske mažoretkinje

Na europsko prvenstvo plasirale su po osvojenim bodovima i plasmanu slijedeće kategorije: formacija seniori-osvojile su 4.mjesto, seniori-solo Ana Perković osvojila je 5.mjesto, duo kadeti Mia Gajst-Emma Franjić osvojile su 6.mjesto, duo seniori Iva Hajtić-Larisa Gašparić osvojile su 2.mjesto. Formacija kadeti osvojili su odlično 8.mjesto od 14 sastava ali nisu se uspjeli plasirati na europsko prvenstvo koje će se ove godine održati u Beogradu.

Mija Gajs, Emma Franjić i trenerica Dora Koljić/ Foto: Bjelovarske mažoretkinje
Iva Hajtić u Varaždinu/ Foto: Bjelovarske mažoretkinje
Iva Hajtić i Larisa Gašparić/ Foto: Bjelovarske mažoretkinje

Zahvale zaslužnima

- Odlični rezultati postignuti su zahvaljujući velikom radu i treninzima te se Klub ovom prilikom zahvaljuje trenericama Ivi Hajtić, Dori Koljić i Daliji Sabljak kao i roditeljima Tanji Hajtić i Marini Kovačević na velikom zalaganju i odlično odrađenim zadacima. Također Klub zahvaljuje čelništvu Grada Bjelovara g.Dariju Hrebaku i g.Igoru Brajdiću na velikoj pomoći i potpori bjelovarskim mažoretkinjama - kažu u klubu.

Ana Perković/ Foto: Bjelovarske mažoretkinje

Zahvalu upućuju roditeljima bjelovarskih mažoretkinja, sponzorima i Bjelovarsko-bilogorskoj županiji g.Marku Marušiću i njihovom doprinosu i podršci Bjelovarskim mažoretkinjama. Europsko prvenstvo treba se održati 23.-25.8.2024.u Beogradu.

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku i TikToku!