Foto: MojPortal

Foto: MojPortal

BOGAT PROGRAM

Zahuktava se Bjelovarsko kulturno ljeto: ''Pred Bjelovarčanima je pravi mali koncertni vikend''

Već u prijepodnevnim satima subote na paviljonu će se održati koncert Puhačkog orkestra Bjelovar, a u Boho parku od 10 sati na rasporedu je već nezaobilazna Čitaonica Igraonica za najmlađe

Pred Bjelovarčanima je pravi koncertni vikend. Večeras (petak, 4. srpnja) u 19,30 sati glazbenu fantaziju otvara Folklorni ansambl Kralj Tomislav koji u Bjelovar stiže s Novog Zelanda. Tamošnji Hrvati i Maori izvest će spektakularan program Kia Ora 2025., povodom 1100. godišnjice krunidbe kralja Tomislava, a o detaljima tog spektakla pisali smo OVDJE.  

Zanimljiva subota

U isto vrijeme u Boho Parku će pak nastupiti Walter Fuego.

Foto: Anto Magzan

U Bjelovar stižu gosti s Novog Zelanda/Foto: Anto Magzan

Ništa manje zanimljivo neće biti niti u subotu, 5. srpnja. Već u prijepodnevnim satima, od 10,30 sati, na bjelovarskom paviljonu održat će se koncert Puhačkog orkestra Bjelovar, a u Boho parku od 10 sati na rasporedu je već nezaobilazna Čitaonica Igraonica za najmlađe, u organizaciji Narodne knjižnice ''Petar Preradović''. Navečer,, od 21 sat, na rasporedu je koncert Snakebitea pod nazivom ''Whitesnake Tribute''.

Puhački orkestar i ove je godine predvodio Cvjetni korzo/Foto: Martina Čapo

Puhački orkestar i ove je godine nastupa na manifestaciji/Foto: Martina Čapo

Za filmoljupce

U nedjelju, 6. srpnja, na svoje dolaze ljubitelji filma jer je na redu druga projekcija u sklopu ovogodišnjeg Filmodroma. Ovoga puta moći će uživati u danskoj uspješnici ''Obećana zemlja''.

Čitanje priča u Boho parku svake subote privuče veliki broj djece/ Foto: Narodna knjižnica Petar Preradović

Čitanje priča u Boho parku svake subote privuče veliki broj djece/ Foto: Narodna knjižnica Petar Preradović

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku TikToku!