Foto: Udruga Latica

Dođite na koncert, uživajte u klapskim izvedbama i pomozite pri kupovini dizala/Foto: Udruga Latica, Vojko Basic/CROPIX

"Šolta srcen za Pakrac i Lipik"

Udruga Latica organizira humanitarni koncert za kupnju dizala: "Pjevat će klape sa Šolte"

Dizalo je potrebno za ulazak nepokretne osobe u automobil i iz automobila. Humanitarni koncert će se održati 20. studenog s početkom u 19 sati, u Hrvatskom domu Dr. Franjo Tuđman u Pakracu

Udruga roditelja djece i osoba s posebnim potrebama gradova Pakrac i Lipik "Latica", 20. studenog s početkom u 19 sati, u Hrvatskom domu Dr. Franjo Tuđman u Pakracu, organizira humanitarni koncert pod nazivom "Šolta srcen za Pakrac i Lipik".

Cilj ovakvog događanja jest prikupiti dovoljno novca za kupnju dizala za potrebe udruge "Latica".

Popularni izvođači

Kako kažu organizatori, na koncertu nastupaju Klape s otoka Šolte;

- Ženska klapa Čuvite

- Klapa Kuparića put

- Klapa Sotto Voce

te Boro Vasić.

- Posjetitelji će moći donirati novac za kupnju invalidskog pomagala (dizala) za potrebe udruge "Latica". Dizalo je potrebno za ulazak nepokretne osobe u automobil i iz automobila. Novac se može donirati i na račun udruge;

HR8223400091110244263 Udruga Latica Pakrac Lipik, poručuju iz Udruge Latica nadajući se dobrom odazivu svojih sugrađana.

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku!