Foto: Freepik
Tamburaši iz Velikog Trojstva spremaju Božićni koncert: ''Imamo jednu posebnost, stižu i gosti''
Ulaz je besplatan, a organizatori poručuju kako se raduju dolasku publike
Tamburaški orkestar ''Bilogora'' Veliko Trojstvo poziva sve ljubitelje tamburaške glazbe na Božićni koncert koji će se održati u subotu, 27. prosinca 2025. godine, s početkom u 18 sati, u Kulturnom centru Veliko Trojstvo.
Novi dirigent
Posebnost ovog koncerta je što će orkestar ''Bilogora'' prvi put nastupiti pod ravnanjem dirigenta Davora Lendla, a publiku očekuje prigodan blagdanski program i glazbena večer za sve generacije.
Brojni gosti
Uz domaćine, na koncertu nastupaju i Tamburaški orkestar ''Sloga'' Velika Pisanica, vokalni solist Miroslav Popović te Pjevački zbor Matice umirovljenika Općine Veliko Trojstvo.
Ulaz je besplatan, a organizatori poručuju kako se raduju dolasku publike. Nakon koncerta slijedi i druženje uz kuhano vino i glazbu u blagdanskom ozračju.
Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku i TikToku!