Foto: Ronald Gorsic/CROPIX (Ilustracija)


Foto: Ronald Gorsic/CROPIX (Ilustracija)

incident u školi

Otac kroz prozor ušao u školu u Đulovcu i prijetio učiteljima: "Poludio jer dijete nije ispravilo jedinicu"

"35-godišnjak je uz kaznenu prijavu predan pritvorskom nadzorniku, a o svemu je izviješteno Općinsko državno odvjetništvo u Bjelovaru", kažu u policiji

Policijski službenici Policijske postaje Daruvar u srijedu, 18. lipnja, dovršili su kriminalističko istraživanje nad 35-godišnjim muškarcem zbog osnovane sumnje u počinjenje kaznenih djela prijetnje i narušavanja nepovredivosti doma i poslovnog prostora.

Kako javljaju, u utorak 17. lipnja, 35-godišnjak je došao u jednu odgojno-obrazovnu ustanovu na području Daruvara s namjerom ulaska u prostorije ustanove.

Predan u pritvor

- Budući da mu ulazak nije bio dopušten, on je nasilno ušao kroz otvoreni prozor te je djelatnicima uputio ozbiljne prijetnje.

Zahvaljujući brzoj intervenciji policijskih službenika, osoba je odmah uhićena i privedena u službene prostorije Policijske postaje Daruvar, kažu u policiji.

Nakon provedenih hitnih dokaznih radnji, 35-godišnjak je uz kaznenu prijavu predan pritvorskom nadzorniku, a o svemu je izviješteno Općinsko državno odvjetništvo u Bjelovaru.

Neslužbeno doznajemo kako je riječ o Osnovnoj školi Đulovac. A razlog ovog incidenta je to što dijete nije uspjelo ispraviti zaključenu jedinicu. Pa je otac odlučio uzeti stvar u svoje ruke. 

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku i TikToku!