Nasilni mladić odveden je na ispitivanje u tužiteljstvo, a nakon toga sucu istrage koji mu je odredio istražni zatvor/Foto: Goran Mehkek/CROPIX

Foto: Goran Mehkek/CROPIX (ilustracija)

PODIGNUTA OPTUŽNICA

Mladić iz Daruvara u Zagrebu primio nepoznatu djevojku za stražnjicu, prijeti mu zatvor!

Nakon što mu je rekla da to ne smije raditi, on se nasmijao i odgurnuo je, zbog čega ga je djevojka udarila nogom u potkoljenicu. Tek tada se od nje maknuo...

Protiv mladića iz Daruvara ovih je dana podignuta optužnica jer je ožujku ove godine u zagrebačkoj Branimirovoj ulici jednu djevojku primio za stražnjicu, piše Danica.hr

Prema optužnici, sve se dogodilo u zagrebačkoj Branimirovoj, blizu glavnoga kolodvora, u ožujku ove godine oko 20.15 sati.

Mladić iz Daruvara, u alkoholiziranom je stanju “prišao djevojci s leđa te je bez njezinog pristanka, triput snažno primio rukom za stražnjicu.

Strah i nelagoda

Kod djevojke je to izazvalo nelagodu i strah te mu je rekla da to ne smije raditi, na što joj se nasmijao i odgurnuo je, zbog čega ga je djevojka udarila nogom u potkoljenicu. Tek tada se udaljio. Tereti ga se da je “nad drugom osobom bez njezinog pristanka počinio bludnu radnju”.

Mladić se branio kako je sve učinio “iz zezancije”, odnosno nije mislio ništa ozbiljno. “A ona se na mene naljutila i udarila me nogom u nogu”, požalio se Daruvarčanin istražiteljima.

Djevojka je ispričala kako je te večeri u Branimirovoj prišla poznaniku kako bi popričala s njim. A onda se sve pretvorilo u incident koji ju je jako uznemirio i uplašio.

Udarila ga nogom

“U tom trenutku mi je s leđa prišao nepoznati muškarac i rukom me snažno uhvatio za stražnjicu i tri puta zatresao ruku, što je kod mene izazvalo strah i nelagodu. Okrenula sam se prema tom muškarcu i rekla mu da ne smije hvatati žene za stražnjicu, na što mi se nasmijao.

Verbalno smo se sukobili, nakon čega me je odgurnuo od sebe ispruženim prstima šake u predjelu ramena. Kako sam se osjećala ugroženo, udarila sam ga nogom u potkoljenicu. Tada se i udaljio od mene”, rekla je žrtva.

Tužitelji za daruvarskog nastrljivca traže šest mjeseci uvjetnog zatvora. Optužnica je nepravomoćna i on se na nju može žaliti. Mladić je dosad neosuđivan, piše Danica.hr.

Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku i TikToku!