Fotografija: U samoizolaciji na području Bjelovarsko-bilogorske županije nalaze se 504 osobe/Foto: Ante Čizmić/CROPIX
U samoizolaciji na području Bjelovarsko-bilogorske županije nalaze se 504 osobe/Foto: Ante Čizmić/CROPIX

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji 13 novozaraženih, jedna osoba umrla

U Općoj bolnici Bjelovar na liječenju su 23 pacijenta zaražena koronavirusom, od kojih je njih 5 na respiratoru, a na promatranju je pet pacijenata




U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji potvrđeno je 13 novih slučajeva zaraze koronavirusom.

Gledajući po ispostavama Zavoda za javno zdravstvo Bjelovarsko-bilogorske županije, 7 novozaraženih osoba s područja je Bjelovara i pripadajućih općina, 3 novooboljele osobe s područja su grada Čazme, 2 novozaražene osobe s područja su grada Garešnice, a jedan novi slučaj zaraze koronavirusom zabilježen je na području grada Daruvara.

U Općoj bolnici Bjelovar na liječenju su 23 pacijenta zaražena koronavirusom, od kojih je njih 5 na respiratoru. Na promatranju je 5 pacijenata, a u samoizolaciji na području Bjelovarsko-bilogorske županije nalaze se 504 osobe.

Preminula je jedna osoba s koronavirusom.