Fotografija: Mladi Daruvarčani su u dramatičnoj završnici pobijedili ekipu Srednje škole Čazma 2:1 u setovima i zasluženo izborili plasman na Državno natjecanje/ Foto: Gimnazija Daruvar

PRVACI ŽUPANIJE Daruvarski gimnazijalci plasirali se na državno natjecanje u odbojci

Nakon pobjede nad Tehničkom školom Daruvar i Tehničkom školom Bjelovar, naša ekipa pobijedila je Srednju školu Čazma i zasluženo izborila plasman na Državno natjecanje, kažu iz škole

DARUVAR - U Čazmi je jučer, 26. siječnja 2023. održano Županijsko natjecanje u odbojci za mladiće na kojem je nastupilo šest najboljih ekipa u županiji. Prvo mjesto na natjecanju izvrsnom igrom osvojili su daruvarski gimnazijalci.

Dramatično finale

- Nakon pobjede nad Tehničkom školom Daruvar 2:0 i Tehničkom školom Bjelovar 2:0 u grupi, naša ekipa ŠŠD-a ”ŽDRAL” pobijedila je ekipu Srednje škole Čazma u dramatičnom finalu 2:1 u setovima i zasluženo izborila plasman na Državno natjecanje srednjih škola u odbojci koje će se održati u Poreču od 22. do 24. ožujka 2023.

Državno natjecanje srednjih škola u odbojci održat će se u Poreču od 22. do 24. ožujka 2023/Foto: Gimnazija Daruvar
Za Gimnaziju Daruvar nastupili su: Ivan Brletić, Niko Ambroš, Borna Bogdan, Noa Rukavina, Luka Brletić, Dejan Radojević, Sven Šilobodec, Matija Ružić, Sven Sulik, Atlan Petrinić, Patrik Kos i Šimun Njegovac/Foto: Gimnazija Daruvar

Za Gimnaziju Daruvar nastupili su: Ivan Brletić, Niko Ambroš, Borna Bogdan, Noa Rukavina, Luka Brletić, Dejan Radojević, Sven Šilobodec, Matija Ružić, Sven Sulik, Atlan Petrinić, Patrik Kos i Šimun Njegovac. Voditelj je bio Emir Sulik.

Dobijete informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku!