

Foto: Predrag Uskoković/Grad Daruvar










EDUKACIJA I PREVENCIJA
Daruvarski prvašići dobili darove i doznali kako se trebaju ponašati u prometu
Ova inicijativa ima za cilj osigurati veću sigurnost djece u prometu, pripremajući ih na izazove koje donosi svakodnevno sudjelovanje u prometnim situacijama - poručuju iz Grada Daruvara
Gradonačelnik Daruvara Damir Lneniček, njegovi zamjenici Vanda Cegledi i Vladimir Bilek te predstavnici Policijske postaje Daruvar, HAK-a i Crvenog križa posjetili su u utorak učenike prvih razreda osnovnih škola Vladimira Nazora i Češke osnovne škole Jana Amosa Komenskog.
Prvašićima su podijelili majice s logom grada i reflektirajuće trokutiće, te ih educirali o svim važnim pravilima ponašanja u prometu.
- Ova inicijativa ima za cilj osigurati veću sigurnost djece u prometu, pripremajući ih na izazove koje donosi svakodnevno sudjelovanje u prometnim situacijama - poručuju iz Grada Daruvara.
Dobijte informaciju odmah, zapratite nas na Facebooku!
Najnovije

USUSRET BLAGDANIMA
Grad Čazma na Badnjak organizira podjelu prženih ribica: ''Sve ste pozvani i dobrodošli''

OBAVIJEST
Darkom i Reciklažno na Badnjak rade, ali skraćeno. Evo do kada možete doći...

USUSRET BOŽIĆU
Zamirisala bjelovarska 'Ulica borova': ''Cijene su iste kao lani, a dio drvaca darujemo''

ZA SIGURNU ŠKOLU
Škole pozivaju: ''Dođite danas u 18 sati i zajedno s nama odajte počast žrtvama iz OŠ Prečko''
×